O společnosti Bibetus s.r.o.

Logo METEOshop.cz Logo VAX-Brno.cz
Logo WebdesignStudio.cz Logo Airbi.cz
Logo TFA-Dostmann.cz

Ačkoliv společnost Bibetus s.r.o. byla založena relativně nedávno (psal se rok 2008), nepatříme mezi žádné nováčky na české obchodní scéně. Zakladatelé společnosti působí na českém trhu již přes 20 let a mezi základní pravidla, kterými se neustále řídí patří vstřícnost, slušnost a ochota vyhovět.

Začali jsme prodejem špičkové britské čistící techniky VAX, ke které jsme brzy přidali čističky a zvlhčovače vzduchu. V roce 2001 jsme zprovoznili náš první internetový obchod, který se postupem času přetvořil na specialistu v oblasti meteorologických přístrojů. Protože máme cenné zkušenosti s vytvářením internetových aplikací, rozhodli jsme se tyto služby nabídnout i dalším zákazníkům.

Později jsme se stali distributory elektrických tlakových hrnců, čističek a zvlhčovačů značky Avair v naší republice. V roce 2011 jsme založili vlastní značku přístrojů na úpravu vnitřního klima Airbi. Od roku 2013 se zabýváme též distribucí německé značky TFA Dostmann, jenž patří mezi lídry německého trhu v oboru měřící techniky. V roce 2014 jsme zařadili do nabídky špičkové britské dataloggery Corintech pro meření teploty, vlhkosti a jiných veličin. Od roku 2016 nabízíme též designové doplňky do domácnosti značky Contento a ačkoliv se to nemusí na první dojem zdát, všechny zmíněné obory naší obchodní činnosti mají něco společné.

Cílem naší společnosti je zvyšování kvality služeb se zaměřením na zákazníka. I proto se námi prodávané zboží vždy snažíme poznat až do "posledního šroubečku", aby se na nás mohl jakýkoliv zájemce kdykoliv obrátit a my mu mohli poskytnout tu nejlepší odbornou pomoc a poradit mu. Nejen díky tomuto přístupu si naše služby oblíbilo nespočet lidí, kteří nám udržují trvalou přízeň, a kterých se nesmírně vážíme.

Od počátku nám vyhovuje blízký kontakt se zákazníkem, proto máme v Brně také kamennou prodejnu, kde si můžete téměř vše námi nabízené zboží fyzicky prohlédnout. Na místě Vám rádi vše podrobně vysvětlíme a předvedeme. Provozujeme však také několik internetových obchodů, jejichž prostřednictvím můžete nakupovat z pohodlí domova. Objednané zboží můžete mít doma do 24 hodin od potvrzení objednávky po celé České republice.