Nabídka práce

Česká republika (Brno) - úředník ve skladu

Stabilní česká společnost působící v oblasti maloobchodního a velkoobchodního prodeje domácích spotřebičů (přístroje na úpravu vnitřního klima, měřicí technika) hledá vhodného spolupracovníka pro naši provozovnu v Brně.

Náplň práce

  • skladová evidence
  • kompletace objednávek
  • příjem a výdej zboží
  • úprava návodů

Požadavky na nabízené pracovní místo

  • SŠ vzdělání
  • základní práce na PC (email, internet, word, excel)
  • pečlivost při plnění pracovních úkolů
  • profesionální vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • aktivní přístup, chuť učit se nové věci

Výhodou

  • znalost angličtiny
  • vztah k technickému zboží
  • víceletá praxe v řízení motorových vozidel (dodávka)

Nabízíme

  • slušné jednání
  • firemní benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné zaškolení
  • zázemí stabilní společnosti
  • práce v menším kolektivu
  • mzdu odpovídající nabízené pracovní pozici
  • plný pracovní úvazek (nejedná se o práci na ŽL!)

Máte-li zájem o tuto pracovní pozici, pošlete nám prosím svůj životopis s motivačním dopisem na email.